Mutfak Felsefem
Mutfak Sırları
Home » » Antalya da yaşayan bloggerlerin Orkide Hareketi

Antalya da yaşayan bloggerlerin Orkide Hareketi

Written By Mutfakfelsefem on 6 Kasım 2015 Cuma | 23:39

Antalya da yaşayan bloggerlerin Orkide Hareketi

Blogger lansman
Blogger Etkinlik
Antalya Blogger
Orkide Hareketi
Workshop AntalyaYazdan kalma muhteşem bir gün de, biz Antalya da yaşayan blog yazarları yine hoş bir workshop için bir araya geldik.. 
Son etkinliğimiz olan 'Yaza Veda'' etkinliğin de bize değerli ürünleri ile sponsor olan Orkide Hareketi, bu kez tek olarak harika bir workshop'a imza attı.. Kaliteli ürünler.. Kaliteli mekan.. hoş ve ilgi toplayan bir sunum.. Ardından damaklara şenlik bir yemek ile bizi ağırlayan ve şahsen benim kalbimi kazanan Orkide Hareketine ve Emelciğime çok teşekkür ederim.. 

Orkide Hareketi nedir? Ve nasıl çalışır?  Bülent Bayraktar diyor ki;


 " İşimi Seviyorum''

Dijital ejderha çağı ve 21. Yüz Yılın akılcı rekabet koşullarında, en fazla ihtiyaç duyduğumuz yetenekler; üreticilik, sorgulama, değişim ve işbirliğidir.
Sınırların ortadan kalktığı, teknolojinin, dolayısıyla iletişimin baş döndürdüğü ve sadece var olmanın bile insanlığa yüklediği anlamların her geçen gün daha da ağırlaştığı günümüzde; geleceğe odaklı düşünmek, gelecek için projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Ancak iş hayatında amaçları gerçekleştirmeye giden en kısa ve en doğru yol vizyonu geniş, bilinci açık ve profesyonel bir ekiple çalışmaktan geçmekte.
Neyi nasıl yapacağını bilen, veri toplayıp en doğru şekilde değerlendiren, girişimci ruha sahip, etkili ve aktif bir uzman grubu, ticaretin her alanında avantaj sağlayacak, hız üstünlüğü elde edecek, sorunları daha kolay çözecek ve mutlaka daha çok kazandıracaktır.
Orkide Hareketi, Türkiye ve geleceğimiz için yola çıktığı ilk günden beri cesaret ve başarıyla hizmet üretmiş, BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle daha çok alanda fayda sağlamak için bütün kadroları, tecrübeli zihinsel alt yapısı ve güçlü sistemiyle şimdiden gereken tüm hazırlıkları ortaya koymuştur.

Orkide Hareketi'nin altyapısını oluşturan paylaşma geleneği,
BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle hazırlanmış strateji ve imaj çalışması ile birleşerek halkımızın mutlu ve bağımsız yarınları için büyük bir fırsata dönüşmektedir.

Orkide Hareketi, yenilikçi, modern, değişimci, dünya gerçeklerinin farkında, vizyon sahibi cesur ve adaletli insanların kurduğu kazancı ve geleceği hedefleyen büyük bir organizasyondur.

Orkide Hareketi yaklaşık 8 yıldır girişimci kadrosu, emektar ve mutlu çalışanları ile serbest girişimciler için başarılı çalışmalar yapmıştır ve paylaşım geleneğinin savunucusu olarak gelecekte de serbest girişimciler için başarılı hizmetler üretmeye devam edecektir.

Orkide Hareketi, Türkiye coğrafyasının tarihsel manada zengin ve doğası gereği yaşayan, birlikteliğin bir çok-kültürlü medeniyet ve başarı projesidir. Bir ayağı geleceğin içinde olan bir başarı hikayesidir.
Orkide Hareketi geleceğe ve insan yaşamına hizmet eder. Yaşam olan her yerde birlikte hareket vardır. Daha güzel bir yaşam için, gelecek için bugünden adım atılmalıdır.
Orkide Hareketi Farklıdır, liderdir, derinliklidir, geleceği hedeflemektedir, bu yüzden de hep bir adım öndedir. Bilinçli, duyarlı, kanaat önderi tüketicinin vazgeçilmezi, birlikte yaşam üretir Çünkü Orkide Hareketi yaşam severdir. Ekonomik, ticari ve estetik değerlere sahip oluşunun yanı sıra sosyal bir paydaştır ve herkesi düşünür çünkü herkes içindir.
Orkide Hareketi bugünden geleceği kazanmak için en ideal fırsattır. Gelecek ertelenemez, Geleceği gören zihinler, düşleri gerçeğe dönüştürme yeteneğine sahiptir. Fırsatları doğru yer ve zamanda değerlendirenler, geleceğin mühendisleri olacaktır.
Bugün, düşünmek için değil, yaşamak içindir. Gelecek bugünden başlar. ORKİDE HAREKETİ www.orkidehareketi.net 0850 450 51 51SHARE

About Mutfakfelsefem

10 yorum :

 1. kuzummm , özlemişim seni , iyi ki geldinn :)

  YanıtlaSil
 2. Kaleminize sağlık. Çok güzel bir etkinlikti. Diğer etkinliklerde görüşmek üzere.

  YanıtlaSil
 3. Yine güzel ve keyifli bir etkinlikti...

  YanıtlaSil
 4. Hatice'm kalemine,yüreğine,ellerine sağlık...Hep beraber daha güzel birlikteliklere insaAllah.:)

  YanıtlaSil
 5. Yüreğine sağlık canım... Hep beraber tüm güzelliklere inşallah... ♡

  YanıtlaSil
 6. Haticecim kendini iyi hissettiğin bir güne denk gelip, katılabildiğin için çok sevindim ve bu anlamda teşekkür ederim. :)

  YanıtlaSil
 7. benim oğlan yerlerde :)) güzel ve keyifli bir etkinlikti

  YanıtlaSil
 8. emeğinize sağlık Hatice hanım, sonraki etkinliklerde de buluşmak dileğiyle :)

  YanıtlaSil
 9. çok güzel bir etkinlikti :) daha nice etkinliklerde görüşmek üzere....

  YanıtlaSil
 10. Orkide Hareketi ve arkadaşlarımızla güzel bir buluşma oldu. En kısa zamanda görüşmek dileği ile sevgiler...))

  YanıtlaSil

Detaydiamond Pırlantanın adresi


Detaydiamond Pırlantanın adresi

Fark DETAY'da gizlidir.