Mutfak Felsefem
Mutfak Sırları
Home » » Aralık ayın da Antalyalı Bloggerler Takipcileri ile buluşursa..

Aralık ayın da Antalyalı Bloggerler Takipcileri ile buluşursa..

Written By Mutfakfelsefem on 21 Aralık 2015 Pazartesi | 12:48

Aralık ayın da Antalyalı Bloggerler Takipcileri ile buluşursa..

Blogger Etkinlik
Takipci buluşması
Antalya Bloggerler


Seviyorum takipçilerimizle buluşmayı.. Her gün yorum ve beğenileri ile bize destek veren o değerli insanlar ile yakinen tanışmak gerçekten çok keyifli.. Ayrıca Aralık ayı dediğime de bakmayın.. miss gibi idi hava.. Mekan, deniz ve moralimiz muhteşemdi.. Mekanımız yine Crowne Plaza Otel idi.. Bütün mekanlardan memnun kalmıyoruz maalesef.. Ama burası olağanüstü idi.. Zengin açık büfesi.. Bize tahsis edilen havuz başı, biz gelmeden özenle hazırlanmış 100 kişilik şık masalar, çalışanları ilgili güler yüzlü ve bize özel fiyatı ile Antalya da tek saydığım bir mekan.. İlk başta bizim ailecek keşfettiğimiz bu mekana bloggerler olarak da çok sevdik ve alıştık.. çok teşekkür ederiz..


 
 

Sadece 10 gün içerisinde ''ha yapardık yapmazdık'' diye şakalaşırken bu muhteşem uyumlu ekip çıktı meydana..


(Sağdan sola..) Sevgili Nursevincelezzetler Nursevin Sönmez, İçimdeki yolculuk Funda
Öztekin, İkitanemvebiz Gülcan Arıcı, ve ben.

Arkadaşlarım el emeği göz nuru hediyelerimiz de canla başta çalıştılar.. ben maalesef sağlık durumlarımdan dolayı katılamadım.. Ellerine sağlık..


Çekiliş için dağıttığımız sabunları sevgili Sevgi Atölyesi Serap Karacan yaptı, ona da çok teşekkür ederim.

Bakliyat ürünlerini tek saydığım Çağlarsoy Bakliyat biz bloggerlere hediyeler yollamıştı.. çok eşekkür ederim..


Etkinliğimiz hiç boş kalmadı.. devamlı ya bir eğlence veya yoğun sohbet ortamı olarak geçti.. Sandalye kapmaca oynandı.. ben bu kadar zevk alınacağını hiç mi hiç düşünmemiştim.. :) çok eğlenildi.. sonun da kazanan kıymetli takipcimize Real Hiper Marketlerin sponsorluğun da hediyemizi de verdik..


Çekiliş hediyemiz de benim sponsorum; bir dediğimi iki etmeyen Türkiyenin en saygın ''Değerli taş üretimi ve toptancısı'' Detay Diamond dan Waffel makinası idi.. çok çok teşekkür ederim..

Evet çok güzel bir etkinlikti.. huzurlu.. mutlu.. enerji dolu.. Ben öyle hissediyorum ki, biz seneye aynı yerde en az bunun kadar güzel bir etkinlik daha yapacağız.. (tabi Rabbim ömür verirse.. öyle ya belli mi olur..3 günlük dünya.. ne kalp kırmaya nede öfke biriktirmeye değmez..) Allaha emanet olun
SHARE

About Mutfakfelsefem

2 yorum :

  1. Yanımızda olduğun için teşekkür ederiz. Çok güzel bir yazı olmuş. Her zamanki kadar zarif .Antalya Blogerleri takipçilerini çok seviyor.

    YanıtlaSil
  2. seneye bir değil birçoklarını yaparız inşallah burada, herşeye teşekkürler canım ...

    YanıtlaSil

Detaydiamond Pırlantanın adresi


Detaydiamond Pırlantanın adresi

Fark DETAY'da gizlidir.