Mutfak Felsefem
Mutfak Sırları
Home » » Vissmate Camasir suyu ''Hijyende tek hareket''

Vissmate Camasir suyu ''Hijyende tek hareket''

Written By Mutfakfelsefem on 20 Ocak 2016 Çarşamba | 03:16

Vissmate Çamaşır suyu

Ürün deneyimi
Ürün tanıtımı
Vissmate ürün deneyimi
Tanıtım ürün tanıtımı


Kıymetli dostlar.. bugün size Vissplus tan ''Vissmate'' Hijyeninden bahsetmek istiyorum. Vissmate ultra yoğun kıvamlı çamaşır suyu ile artık temizlik 100% hijyen sağlanıyor.

Ultra yoğun kıvamı gerçekten çok pratik.. Ürünü döktüğünüz yerde kalıyor, ve gerçekten ürünün boşa akmaması sağlanıyor dolayısıyla ev ekonomisine katkı sağlamış oluyoruz.

Mutfağımın bembeyaz.. evim de 80% beyaz ve krem renkler hakim.. öyle olunca çamaşır suyunu gerçekten severek ve sıkça kullanıyorum.. Hem bembeyaz oluyor hem de steril bir ortam sağlamış oluyorum. En çok da mutfak tezgahın da kullandım, lekeleri çıkarması an meselesi oldu.. Gayet başarılı.. Üstelik elim de de o meşhur çamaşır suyu kokusu da kalmadı.. Tam benlik doğrusu..

Kapağının güvenli kapak olması şaşırtmadı.. zira bu denli kaliteli bir ürün de olmazsa olmazdı..

Wc de, Banyo, Duş kabin, Fayans aralarına kullandım.. Beklediğim sonuca tam manası ile karşılaştım. Bulaşık makinası.. Beyaz çamaşırlar ve çatal kaşık ağırtmalarında da kullanılabilir..

Vissmate çamaşır suyunun dört çeşidi var.. Deniz ferahlığı, Çiçek Bahcesi, Çam ormanları ve Limon gücü.. Ağır çamaşır suyu kokusu başarı ile bertaraf edilmiş..

Bağımsız bir araştırma kuruluşu tarafından yapılan araştırmaya göre kullanan her 10 kadından 9u Vissmate yi beğendiğini söylemiş.. Evet biz titiz hanımların kullanabileceği kaliteli bir ürün.. Teşşekkürler..

Vissmate Türkiye ye ulaşabileceğiniz ve daha fazla bilgi alabileceğiniz adresler;

Vissmate İnstagram Hesabı

Vissmate.com.tr Site adresleri

Vissmate Facebook Hesapları

SHARE

About Mutfakfelsefem

1 yorum :

Detaydiamond Pırlantanın adresi


Detaydiamond Pırlantanın adresi

Fark DETAY'da gizlidir.